реклама
В американския град Лос Анджелис, щата Калифорния, е арестуван собственик на микробус, оборудван за изнасилване, съобщава Fox 11.
40-годишният Едуардо Сарабия е обвинен в насилие над две жени. Предполага се, че мъжът е откривал жертвите на гарата и ги е откарвал с микробуса до район, където няма мобилна връзка, като там е извършил престъпленията.
Полицията научила за случилото се благодарение на първата жертва, която успяла да избяга от насилника. Автомобилът му е намерен близо до Националната гора на Анджелис. В микробуса освен Сарабия се е намирало и отвлечено от него 26-годишно момиче.
Микробусът, конфискуван от Сарабия, наречен „тъмница за изнасилване на колела“, няма прозорци отзад. Презервативи, въжета и дори детски играчки са открити вътре във Ford Transit. Там също е имало матрак и са скрити няколко телефона и твърди дискове. В каросерията е монтирана метална преграда, заключваща се отвън. Полицията смята, че Сарабия е държал жертвите си в тази клетка.
Мъжът е нелегален имигрант от Мексико. Сега той е в ареста без право на освобождаване срещу парична гаранция. Съдебно заседание по делото му е насрочено за края на юни.
Превод и редакция: БЛИЦ

Публикувано от Редакция „Кълвача Нюз“
Изпращайте ни вашите сигнали и снимки по всяко време на имейл bgnewsmedia@gmail.com